045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Mucoplant Trpucev Shurup me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Mucoplant Trpucev Shurup 250 Mililitra

6.09 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Shurup
ProdhuesiDr. Theiss
Sasia
1

Rreth Mucoplant Trpucev Shurup

Punon si qetësues në një mukozë të irrituar, duke formuar një shtresë mbrojtëse në të.

Gjithashtu ka veti anti-inflamatore dhe anti-mikrobiale.

Përbërësit:

Substanca aktive:

100 ml shurup përmban 5 g ekstrakt të Plantago lanceolata L. folium dhe Etanol 20%.

Përbërës tjerë: Sorbati i kaliumit, sakarozë, glukozë, fruktoza dhe ujë i pastruar.

Rekomandohet si terapi gjatë kollës shkaktuar nga acarimi i fytit.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Dozimi:

Të rriturit, adoleshentët dhe fëmijët mbi 12 vjeç: 45 ml (3 × 15 ml) tri herë në ditë

Fëmijët 6-12 vjeç: 5 ml tri herë në ditë

Fëmijët 2-5 vjet: 2,5 ml tri herë në ditë

Lexoni udhëzimet në paketim ose informacionin profesional në lidhje me rreziqet dhe efektet anësore.

Për paralajmërimet, shihni udhëzimet në paketim!

Indikatorët

  • Lehtësimin e të kolliturit te kollitja produktive
  • Lehtëson nxjerrjen e këlbazës

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0