045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Mucoplant Good Night Shurup me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Mucoplant Good Night Shurup 100 Mililitra

4.89 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Shurup
ProdhuesiDr. Theiss
Sasia
1

Rreth Mucoplant Good Night Shurup

Mucoplant shurup për natë të mirë, është shurup bimore që përmbanë bimë të përdorura tradicionalisht për qetësimin e kollës.

Përmbanë gjithashtu kamomilë dhe vitaminë C të cilat përmirësojnë imunitetin e pergjithshëm.

Ky kombinim bimorë përveq kollës së përditshme ndihmonë edhe qetësimin e kollës së natës.

Rekomandohet veçanërisht për njerëzit me ajrosje të ndjeshme, në kollë të shoqëruar me sekrecione të gjëra, pasi mund të kontribuojë në funksionimin e duhur dhe reduktimin e acarimit të kollës, pa e shqetësuar eliminimin natyral të sekretimit, i cili kontribuon në një gjumë cilësorë gjatë natës.

Nuk përmban sheqer, kështu që mund t’u rekomandohet pacientëve me probleme te sheqerit.

Efiçent si terapi të acarimit të fytit të kollit të thatë (të irrituar).

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Të konsumohet një lugë gjelle shurup para gjumit.

Indikatorët

  • Efikas ndaj kollës kronike të duhanpirësve
  • Lehtësimin e të kolliturit te kollitja produktive
  • Pakëson ngacmimin e kollës
  • Për qetësimin e kollitjes së pashqitur

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0