045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Masvitam Magnesio me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Masvitam Magnesio 150 Mililitra

11.19 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Lëng
ProdhuesiMasenz
Sasia
1

Rreth Masvitam Magnesio

MASVITAM MAGNESIO

– Masvitam Magnesio është Shtesë ushqimore bazuar në Magnezium, Vitaminë C dhe Vitaminë B6, e cila kontribon në ruajtjen e eshtrave dhe funksionimin normal të muskujve.

Me aromë të qershisë.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

3 – 6 Vjec: 5ml  në ditë
Mbi 6vjec: 10ml në ditë
Përmbajtja në 10ml, 
doza maksimale ditore:

Indikatorët

  • Efekt pozitiv në ngurtësinë dhe tensionin e muskujve, nyjeve dhe eshtrave
  • Ndihmon në zhvillimin normal të eshtrave

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0