045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Masvitam Kids Memoria me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Masvitam Kids Memoria 150 Mililitra

12.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Shurup
ProdhuesiMasenz
Sasia
1

Rreth Masvitam Kids Memoria

MASVITAM KIDS MEMORIA
Masvitam Kids Memoria është shtesë ushqimore e bazuar në Fosfor dhe Vitamin B12, të cilat kontribojnë në metabolizmin normal te energjisë, vitamina B12 kontribon në funksionimin normal psikologjik dhe funksionimin normal të sistemit nervor. 
Fosfori kontribon në funksionimin 
normal të membranave qelizore.
Me shije të shijshme të qershise.
PRODHUESI: Masenz, Spanjë
PËRBËRJA në 10ml:

Fosfor                                     105mg               700 mg                15%

Vitamin B12                            2,5µg               2,5µg                 100%               

 

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

DOZIMI:
·  3-6 Vjec: 5ml  në ditë
·  Mbi 6vjec: 10ml në ditë

Indikatorët

  • Ndihmon në funksionimin e shëndetshëm nervor
  • Ndihmon në mbajtjen e funksionit të memories dhe perfomancës së trurit tek fëmijët

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0