045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Masvitam Jelea Real & Propilis me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Masvitam Jelea Real & Propilis 150 Mililitra

10.39 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Shurup
ProdhuesiMasenz
Sasia
1

Rreth Masvitam Jelea Real & Propilis

MASVITAM JELEA REAL & PROPOLIS

 

PRODHUESI: Masenz, Spanjë
PËRBËRJA në 10ml: 
Qumësht blete (14mg), 
Ekstrakt Propolisi (10mg), 
Mjaltë  (0.13 g), 
Arome Limoni.
Formulë ideale për: 
Fëmijët,
Adoleshentët
Të rriturit
-Jalea Real dhe Propolis:
është shtesë ushqimore e bazuar
në propolis dhe qumësht blete.
Ndihmon organizmin në periudhat e lodhjes, dobësisë, shërim nga sëmundjet, rikuperim më të shpejtë, të ushqyerit e dobët, etj.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

DOZIMI:
   3 – 6 Vjec: 5ml  në ditë
   Mbi 6vjec: 10ml në ditë

Indikatorët

  • Largon lodhjen dhe plogështinë
  • mineraleve dhe vlerave ushqyese në trupin e njeriut
  • Ndihmon trupin të absorboj më mirë vlerat ushqyese të marra përmes ushqimit

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0