045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Masvitam Adults Y Ninos me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Masvitam Adults Y Ninos 150 Mililitra

10.89 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Shurup
ProdhuesiMasenz
Sasia
1

Rreth Masvitam Adults Y Ninos

MASVITAM ADULTS Y NINOS

Është shtesë ushqimore me përmbajtje të

Vitaminave B (B1, B6, B9 dhe B12)

 e pasuruar gjithashtu me

Vitamin C dhe Vitamin D3.

Përfitimet:

Vitamina B1, B6, B9 dhe B12,

kontribon në funksionimin normal psikologjik dhe funksionimin e sistemit  nervor normal dhe së bashku me vitaminën C që kontribon në metabolizmin e energjisë dhe zvogëlimin e lodhjes .

 

Përmbajtja në 10ml:


Vitamin C                                     80mg

Vitamin B1                                   0.55mg             1.10mg               50%

   

Vitamin B9                                    0.1mg               0.2mg                50%

 

Vitamin B 12                                 1.25µg             2.5µg                   50%  


Vitamin D3                                    2.5µg                 5µg                    50%

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

DOZIMI:

·   3 – 6vjec: 5ml në ditë

·   Adoleshentet dhe te rriturit:

10ml – 1 ose 2 herë në ditë

Indikatorët

  • Largon lodhjen dhe plogështinë
  • Përkrahë energjinë e metabolizmit dhe sistemit nervor në organizëm

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0