045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Masomega 3-6-9 me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Masomega 3-6-9 60 Copa

12.59 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiMasenz
Sasia
1

Rreth Masomega 3-6-9

Shtesë ushqimore e bazuar në 
omega 3, 6 dhe 9 acide yndyrore.
-Ndihmon në funksionimin normal 
te zemrës
-Vitamina E ndihmon organizmit 
për të mbrojtur qelizat kundër 
dëmeve oksidative
-(ALA) ndihmon në ruajtjen e 
niveleve normale të kolesterolit 
(1) Përfitimet shëndetësore arrihen me marrjen ditore prej 250 mg EPA dhe DHA
(2) Efekti i dobishëm arrihet me marrjen ditore prej 2 g ALA
PËRBËRËSIT për një kapsulë: 
(Gelatin and Glycerol) Vaj peshku (166 mg), Evening primrose oil  (Oenothera  biennis)  (166  mg),  Vaj Liri  (Linum usitatissimum) (166 mg), Vitamin E ( D – alpha tocopherol) (2.5  mg,  67%  Wealth).
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

DOZIMI: Të
rriturit: 2 herë ne ditë nga 1 kapsule

Indikatorët

  • Është antioksidant i rëndësishëm
  • Mbështet zemrën e shëndetshme dhe enët e gjakut
  • Rregullon nivelin e kolesterolit dhe triglicerideve

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0