045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Maslyte me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Maslyte 8 Copa

5.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Të tjera
ProdhuesiMasenz
Sasia
1

Rreth Maslyte

MASLYTE
Shtesë dietike me kripëra minerale (natrium,kalium, klor) në rastet e nevojës së shtuar të organizimit për këto komponente si dhe tek parandalimi i dehidrimit të shkaktuar nga diarreja akute dhe vjelljet, gastoenteritet, djersitja etj.

PËRBËRËSIT për qese:

Citrate sodium 580mg,

Klorur natriumi 520mg,

Klorur kaliumi 300mg,

Arome portoka

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

DOZIMI:
-Shpërndani përmbajtjen e qeses në një gotë me rreth 200 ml ujë.
Pasi të përgatitet, rekomandohet ta mbani atë në frigorifer dhe ta konsumoni brenda 24 orëve. Doza e rekomanduar ditore 3-4 qese në ditë.

Indikatorët

  • Diarre akute (Barkqitjet)
  • Djerësitje
  • Parandalon shfaqjen e simptomave të dehidrimit
  • Vjellje

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0