045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Marisol pika me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Marisol pika 10 Mililitra

1.79 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Pika
ProdhuesiEsensa
Sasia
1

Rreth Marisol pika

Marisol pika për hundë janë të destinuara për njerëzit me funksionin normal fiziologjik të mukozës së hundës, si dhe për ruajtjen e higjienës ditore të hundë dhe ruajnë nga dëmtimi mukozën e hundës.

Marisol bënë rivendosjen e lagështisë natyrale të mukozës së hundës, aftësinë e vetëpastrimit dhe prodhimit normal të mukusit që e mbron atë nga tharja dhe acarimi mekanik (tymi, pluhuri, etj.).

1 ml pika përmban 9 mg klorur natriumi.

Solvent: Uji i pastruar.

Përmban prezervativë: benzalkonium klorid 0.1 mg / ml.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Shpërlarja e rregullt e zgavrës së hundës, disa herë në ditë, zvogëlon rrezikun e infektimit të traktit të sipërm respirator.

Indikatorët

  • funksioni normal fiziologjik i të cilës është i dëmtuar
  • Mukozë të thatë dhe të irrituar
  • Për higjienën e përditshme të hundës
  • por edhe si parandalim
  • Redukton irritimet e shkaktuara nga agjent të jashtëm
  • veçanërisht në sezonin e alergjive

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0