045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Manuka UMF 20+ me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Manuka UMF 20+ 500 Gram

159.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Të tjera
ProdhuesiWaitemata Honey-Zelande
Sasia
1

Rreth Manuka UMF 20+

Disa benefite madhore jane shume te rendesishme per ti mbajtur ne mend:


• Antibiotik & Antibakterial natyral

• Ndihmon ne sherim me te shpejte te plages

• Ndihmon ne shendetin oral

• Ndihmon ne qetesimin e dhembjes se fytit

• Ndihmon ne permiresim te simptomave digjestive

• Ndihmon ne trajtimin e akneve

• Ndihmon ne stabilizimin e yndyres ne gjak

• Ndimon ne uljen e imflamacioneve/ndezjeve

• Ndihmon ne stabilizimin e acidit ne lukth


Vlerat ushqyese te perberjes se mjaltit manuka:

• Amino acide

• Vitamina B (B6, thiamin, niacin, riboflavin, pantothenic acid)

• Kalcium

• Baker

• Hekur

• Magnez

• Mangan

• Fosfor

• Kalium

• Sodium

• Zink

Zbuloni për veten tuaj pronat unike dhe mahnitëse të Manuka Honey.

UMF® Manuka Honey përmban një nivel të lartë të aktivitetit antibakterial që gjendet vetëm në UMF® Manuka Honey.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Indikatorët

  • Mbulon mungesën e vitaminave, mineraleve dhe vlerave ushqyese në trupin e njeriut
  • Mjaltë me vlera të shëndetshme

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0