045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni MagVita 20 Tableta me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

MagVita 20 Tableta 1x20 Copa

8.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Tableta
ProdhuesiVitae
Sasia
1

Rreth MagVita 20 Tableta

Mag Vita është Shtojcë ushqimore me origjinë natyrale të 6 kripërave të Magnezit, Vitamin B6 dhe Taurinë.
Magnezi kontribon në Metabolizëm energjetik normal, Zvoglon lodhjen për shkak të përmbajtjes së saj me Vitaminë B6. Për magnezin dihet se është mineral esencial i organizmit tonë, kurse suplemenetet e saj ndihmojnë në parandalimin e aterosklerozës. Hulumtimet më të reja japoneze kanë zbuluar edhe një veti të mirë të magnezit, në artritin reumatizmal.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Mënyren e përdorimit e gjeni në Paketim.

Indikatorët

  • Kontribuon në përmirësimin e niveleve të përgjithshme të energjisë në trup
  • Largon lodhjen dhe plogështinë
  • Për parandalimin e arteriosklerozës

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0