045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Lunac Sir 150gram me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Lunac Sir 150gram 100 Mililitra

2.09 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Lëng
ProdhuesiEsensa
Sasia
1

Rreth Lunac Sir 150gram

Shurup Lunac përmban një ekstrakt të rrënjës së bardhë të salmonit, mukusit të të cilit lyejnë mukozën e fytit, duke reduktuar acarimin e kollës së thatë.
Tinktura e kamomilit lehtëson mukozën e irrituar të traktit respirator, ndërsa vitamina C, me origjinë nga fruti i palisandër, forcon mbrojtjen e organizmit.
Përbërja: Macerate e rrënjës salmon të bardhë
tinkturë e lulëzim Kamomil
ekstrakt lëng Frutash.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Mënyra e përdorimit gjendet ne Udhëzim.

Indikatorët

  • Forcon sistemin imunitar
  • Kolla e thatë
  • Lehtësimin e të kolliturit te kollitja produktive

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0