045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Lunac Shurup me Vitamin C me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Lunac Shurup me Vitamin C 150 Gram

2.09 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Shurup
ProdhuesiEsensa
Sasia
1

Rreth Lunac Shurup me Vitamin C

Sekrecioni i ekstraktit i rrënjës së mullagës së bardhë zbut mukozën e grykës së fytit, duke zvogëluar ngacmimin e kollës. Rekomandohet te ndezja e rrugëve të epërme të frymëmarrjes e përcjellë me kollë të thatë. I pasuruar me tinkturë kamomile dhe me vitaminë C.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Mos e tejkalo dozën e lejuar që gjendet në paketim.

Indikatorët

  • Kolla e thatë
  • Ndezja e rrugëve të epërme të frymëmarrjes
  • Pakëson ngacmimin e kollës

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0