045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Long time Gel 60ml me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Long time Gel 60ml 1x60 Mililitra

6.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Gel
ProdhuesiJeo Med
Sasia
1

Rreth Long time Gel 60ml

Long time Gel 60ml
Natyral 100 % bio, anestetik i cili është ne  gjendje te zvogloj mundesin e derdhjes se parakohshme duke sensibilizuar penisin me nje efekt te fort dhe duke siguruar nje kohezgjatje me te gjate gjate Mardhenjes.
Nuk e zvgelon knaqesin seksuale qe merret nga akti seksual.
Nuk shkakton djegje apo dhimbje .
Ejakulimi/Derdhja e parakohshme  eshte nje nga qregullimet me te zakonshme seksuale sidomos te te rinjet
Long time eshte Produkt i shendetit seksual qe i ploteson pritjet e qdo mashkulli dhe femres.
Eshte kunder ejakulimit te parakohshem te mashkullit dhe e shpejton ejakulimin e femres.
efekti i lubrifikimit  ndikon ndaj thatesis tek femrat, balancimi i Ph vaginale dhe Eleminimin e kruarjeve siperfaqesore ne zonat gjenitale.
Paketim i veqant higjienik
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Indikatorët

  • Rrit kënaqësin seksuale
  • Rritë kënaqësinë seksuale, frekuencën e orgazmës dhe redukton thatësinë vaginale

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0