045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Linoderm Balsam Per Lekure te thate me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Linoderm Balsam Per Lekure te thate 50 Mililitra

4.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Krem
ProdhuesiLinoderm
Sasia
1

Rreth Linoderm Balsam Per Lekure te thate

Paketa përmban 50ml Melem.
Linoderm Melem ka për qëllim kujdesin e lëkurës së thatë dhe të ndjeshme të lëkurës dhe fytyrës, për kujdesin e lëkurës në dermatit atopik dhe për kujdesin e çrregullimeve të lëkurës tek foshnjat dhe fëmijët e vegjël.
Përfshin vajin e verbër të verdhë, gjalpë afrikane dhe vitaminë E.
Vaj makthi është i dobishëm për qelizat epidermale, zvogëlon humbjen e ujit dhe rrit elasticitetin dhe butësinë e lëkurës. Ajo shfaq veprime të falsifikuara. Gjalpë afrikane është e pasur me acide yndyrore ushqyese dhe është një mbrojtje e natyrshme UV. Vitamina E është një antioksidant i madh natyror.
Linoderm Melem hydrates intensivisht dhe freskon lëkurën, rikuperon shtresën e sipërfaqes dhe e mbron atë nga ndikimet e jashtme.
Linoderm Melem ka një efekt qetësues dhe mbrojtës
Linoderm Melem nuk përmban kortikosteroide. Nuk ka efekte anësore dhe mund të përdoret pafundësisht.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Indikatorët

  • djegie
  • E bën lëkurën më të butë, më të tonifikuar dhe më të hidratuar
  • Hidratim, kujdes dhe trajtim të lëkurës së thatë
  • Mbrotje e lekures nga rrezet e dëmshme
  • Ushqyen dhe mbron strukturat epidermo – dermale

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0