045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Lactinorm me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Lactinorm 16 Copa

3.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiOFI spa
Sasia
1

Rreth Lactinorm

Lactinorm është shtesë dietetike e Bacilus Coagulans, Vitaminave të kompleksit B dhe Aloe Vera e dobishme për favorizimin dhe mirëmbajtjen e ekuilibrit të florës normale bakteriore të zorrëve gjatë diarresë, ushqyshmërisë jo të rregullt, terapisë me antibiotik dhe stresit.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Preferohet përdorimi deri në 3 herë në ditë.

Indikatorët

  • Parandalon diarrenë te fëmijët shkaktuar nga viruse të ndryshme
  • Parandalon diarrenë te fëmijët si pasojë e mjekimit me antibiotik
  • Parandalon diarrenë tek të rriturit
  • Përkrah terapinë trajtuese kundër Helicobacter Pylorit
  • Prevenon diarrenë si pasojë e udhëtimit
  • Trajtimi i diarresë si pasojë e infektimit me bakterien Clostridium difficile

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0