045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Krem Kundër Njollave 50ml me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Krem Kundër Njollave 50ml 50 Mililitra

4.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Krem
ProdhuesiLinoderm
Sasia
1

Rreth Krem Kundër Njollave 50ml

Krem Kunder njollave 50ml Permban filtra mbrojtes UVA/ UVB/ UVC dhe parandalon plakjen e lekures dhe formimin e njollave te reja te krijuara nga rrezet e diellit.
Kremi përmban molekula sinjalizuese të izoluara nga qumështi natyral, vitaminat A, D, E, B12 dhe B2,
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje, për një periudhë prej 1-2 muajsh. 

Indikatorët

  • Është efektiv dhe ndihmon në trajtimin e të gjitha llojeve të shenjave dhe gjithashtu shëron dhe parandalon shenjat nga tërheqja e lëkurës
  • Neutralizon dëmtimet nga dielli duke parandaluar rrudhjen parakohe dhe plakjen e lëkurës
  • shenjat dhe njollat në fytyrë

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0