045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Kids Omega 3 shurup me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Kids Omega 3 shurup 120 Mililitra

7.89 6.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Shurup
ProdhuesiSLO
Sasia
1

Rreth Kids Omega 3 shurup

Kids Omega 3 shurup i pasur edhe me vitaminë D është shtesë dietetike e formuluar posaçërisht për fëmijë dhe rekomandohet për të ndihmuar në ruajtjen e niveleve optimale të Omega 3 dhe vitaminës D.

Omega 3 është thelbësore për zhvillimin e sistemeve neurologjike, okulare dhe kardiovaskulare.

Vitamina D është esenciale për rritje të shëndetshëm. Ndihmon organizmin të ndërtojë kockat dhe dhëmbë të fortë. Foshnjet e sapolindura dhe fëmijët mund të kenë nivele të ulëta të vitaminës D. Mungesa e saj shkakton zbutjen e kockave.

Shtesë dietetike nga Omega 3 acidet yndyrore DHA dhe vitamin D3
Vaji i peshkut është burimi kryesor i acideve yndyrore DHA,të cilat janë esenciale për funksionimin normal të trurit.

E dobishme për:
Zhvillim të syve dhe të pamurit
Rritje të koncentrimit dhe kujtesës
Zhvillim të trurit dhe sistemit nervor
Forcim të sistemit imunitar
Mund të ulë crregullimet te hiperaktiviteti i fëmijëve

Rekomandohet për fëmijët nga mosha 1 vjec e sipër,sidomos për moshat shkollore ku koncentrimi dhe angazhimet janë të kërkuara.

Me shije banane, pa aromë të peshkut.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Mënyren e përdorimit e gjeni në paketim.

Indikatorët

  • Forcon koncentrimin, motivimin dhe kujtesën
  • Luan një rol të rëndësishëm në shëndetin kardiovaskular dhe në sistemin nervor
  • Trajtim ndihmës i proceseve regjeneruese të lëkurës

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0