045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Hidrogjen 3% me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Hidrogjen 3% 100 Gram

1.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Lëng
ProdhuesiMaxivita
Sasia
1

Rreth Hidrogjen 3%

Peroksidi i Hidrogjenit 3% është një element qe përdoret shumë në Mjeksi. 
Bënë mbytjen e bakterieve dhe viruseve, Vret bakteriet e gojës që shkaktojnë erën e keqe, në qoftëse e përziejm me sod ndihmon zbardhjen e dhëmbeve, Bënë largimin e dyllit të veshit, Lufton Infeksionin, Dezinfekton plagë dhe duart.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Indikatorët

  • Dezinfektimi i lëkurës së pacientit
  • Dezinfektues për lëkurë dhe plagë
  • Higjienë e përgjithshme
  • Parandalon dhe mbron nga infeksionet virusale, bakteriale dhe kërpudhat

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0