045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Hidraton neo me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Hidraton neo 10 Qese

7.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Pluhur
ProdhuesiOFI spa
Sasia
1

Rreth Hidraton neo

Hidraton neo është një shtesë dietetike e kripërave minerale dhe Bioecolians (glucoolygosaccarides), të prekur në rastet e nevojës në rritje të këtyre monedhave.

Kaliumi kontribuon në funksionin normal të sistemit nervor.

Kaliumi kontribuon në funksionin normal të muskujve.

Kalimi përdoret për të mbajtur presionin normal të gjakut.

Chloridet kontribuojnë në tretje normale dhe prodhimin e acidit klorhidrik

Tretësire rehidratuese sipas rekomandimit të nutricientëve Italian.

Shije portokalli.

E pasur me Bioecoilans.

Përmbajtja: për 100g

Natrium 3.37g   Kalium 0.90g

Klorur 1.74g        Bioecolians 14.14g 

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Mënyra e përdorimit:

Të tretet mirë përmbajtja e një qeske në 250ml ujë natyral.

Rekomandohet përdorimi i 1-2 qeseve në ditë.

Indikatorët

  • Djerësitje
  • Gastroenteritet
  • Vjellje

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0