045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Herbarektal Krem kundër Hemorroideve me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Herbarektal Krem kundër Hemorroideve 20 Gram

4.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Krem
ProdhuesiLifeLine
Sasia
1

Rreth Herbarektal Krem kundër Hemorroideve

Krem bimor për zbutjen e hemorroideve
Herbarectal është një krem bimor për trajtimin e hemorroide me shtimin e vajit të peshkut, cantarion, gështenjë, hamamelis dhe vaj esencial të këna. Hemorroide janë variacione ose venat e fryrë dhe të përflakur në rektum dhe anus. Ekstrakte bimore ngurtësojnë muret e enëve të gjakut, krijojnë një ndjenjë të këndshme të ftohjes, veprojnë të kontaminuar dhe përshpejtojnë shërimin e mukozave të rektumit.
Ekstrakti i egër i gështenjës vepron si një venotonik i shkëlqyer. Ngurtëson muret e enëve të gjakut të dobësuar dhe parandalon përhapjen dhe plasjen e mëtejshme të tyre.
Ekstrakti Hamamelis ndikon në ngushtimin e enëve të gjakut.
Vaj eterik shkakton një ndjenjë të këndshme të ftohjes dhe ka një efekt anestezie të butë.
Vaju i peshkut dhe kanali shfaqin veprim anti-inflamator, përshpejtojnë mukozën dhe veprojnë antimikrobik.
Paketa përmban 20g krem.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

 Aplikohet disa here ne dite,

Ne Hemorroidet e brendshme aplikohet me thelle ne Rektum

Indikatorët

  • Në hemorroidet e brendshme dhe të jashtme

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0