045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Hemostop Intim Gel me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Hemostop Intim Gel 1 Copa

3.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Gel
ProdhuesiEsensa
Sasia
1

Rreth Hemostop Intim Gel

Hemostop Intim Gel rekomandohet për trajtimin e hemorroideve të brendshme dhe të jashtme, si dhe për trajtimin e fisurave anale.
Hemostop kryen veprime anti-inflamatore, zvogëlon gjakderdhjen dhe përmirëson rigjenerimin e mukozës.

Përbërësit:

Nettle Extract
Marigold Extract
Marigold Oil
Horse-chestnut Extract
White Willow Bark Extract
Mentha Pipperita Oil

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Mund të përdoret disa herë në ditë deri të arrihet rezultati i knaqshëm.

Indikatorët

  • Në hemorroidet e brendshme dhe të jashtme
  • Në trajtimin e fisurave anale
  • Për rigjenerimin e mukozës së rektumit

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0