045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Kapsula me Hekur me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Kapsula me Hekur 120 Copa

11.39 9.69 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiSANCT BERNHARD
Sasia
1

Rreth Kapsula me Hekur

Iron Capsules
Hekuri është një element vital gjurmë i nevojshëm për shumë funksione në trup.
Kontribuon :
Për formimin e qelizave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës
Pë një metabolizëm normal të energjisë
Në funksionin normal të sistemit imunitar
Zvogëlon lodhjen.
Sidomos në gratë gjatë menstruacioneve, shtatzënisë dhe laktacionit si dhe personave me një dietë ushqimore.
Ky produkt është i papërshtatshëm për fëmijët
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Merrni 1 kapsulë 1 x çdo ditë me vakte me lëngje të mjaftueshme 
të merren së bashku me një lëng frutash me vitaminë C ose me tableta me vitaminë C.

Indikatorët

  • Forcon sistemin imunitar
  • Humbja e gjakut gjatë menstruacioneve
  • Largon lodhjen dhe plogështinë
  • Te mungesa e hekurit

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0