045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Haemovit plus me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Haemovit plus 1x30 Copa

14.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiHealthAid Ltd UK
Sasia
1

Rreth Haemovit plus

Kapsulat Haemovit Plus janë të formuluara posaçërisht për të siguruar ushqyesve jetikë të nevojshëm për formimin e qelizave të shëndetshme të gjakut dhe një sistem të fortë imunitar. Të pasura me hekur, vitaminë B12, Vitamin C, Zink dhe Bakër të cilat kontribuojnë në sistemin nervor të shëndetshëm, rritjen e niveleve të energjisë dhe reduktimin e lodhjes dhe lodhjes.
Haemovit Plus mund të jetë në dobi të:
Njerëzit që vuajnë nga anemia e mungesës së hekurit; kryesisht gra me menstruacione të rënda, njerëz që ndjekin një dietë vegjetariane dhe njerëz që kanë zakone të dobëta ushqyese
Njerëzit që duan të ruajnë shëndetin mendor dhe kardiovaskular
Gratë shtatzëna (vetëm pas konsultimit me mjekun)
Kur duhet të marr kapsulë Haemovit Plus?
Kapsula Haemovit Plus duhet të merret si një shtesë për të siguruar mbështetjen shtesë ushqimore të nevojshme për të plotësuar nevojat e trupit gjatë periudhave të kërkuar. Gratë kryesisht do të përfitonin nga ky shtojcë, pasi shumë prej tyre vuajnë nga mungesa e hekurit. Kapsulat e Haemovit ® Plus duhet të merren me ushqim për të shmangur acarimin e stomakut për shkak të përmbajtjes së lartë të Hekurit.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Marrja e rekomanduar e përditshme e kapsulave Haemovit Plus:
Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç, një kapsulë çdo ditë me ushqim

Indikatorët

  • Largon lodhjen dhe plogështinë
  • Mbështet zemrën e shëndetshme dhe enët e gjakut
  • Ndihmon në reduktimin e çrregullimeve menstruale
  • Ndihmon trupin tonë të jetë i shëndetshëm – parandalon aneminë

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0