045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Glucosamine, Hyaluronic Acid, Chondroitin, Msm me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Glucosamine, Hyaluronic Acid, Chondroitin, Msm 1x60 Copa

27.39 17 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Tableta
ProdhuesiSolgar
Sasia
1

Rreth Glucosamine, Hyaluronic Acid, Chondroitin, Msm

Solgar është një ndër kompanitë më të njohura amerikane e cila sjellë produktet e saj tani edhe në Kosovë!

Nëse ju keni ndonjërin prej problemeve të mëposhtme, Solgar ofron zgjidhjen perfekte:
* Dhimbje të nyjeve e cila përkeqësohet kur lëvizni
* Ënjtje të nyjeve
* Zhurmë kërcitëse të nyjeve,dhimbje dhe ngurtësi që kufizojnë lëvizjet dhe ndonjëherë prishin gjumin
* Deformim të nyjeve – formacion i zgjerimit të kockave të forta – p.sh. të nyjeve të vogla të gishtërinjve
* Plagë të painfektuara
* Irritime dhe plasaritje të lëkurës
* Djegie të lëkurës
* Tharje të lëkurës gjatë dimrit
* Lëndime tek sportistët

Solgar është e vetmja që ofron këtë kombinim unik të përbërësve idealë:

Glukozamina është komponent normal i indeve, e nevojshme për rigjenerimin e kërceve sepse stimulon prodhimin e qelizave të reja dhe ndalon proceset degjenerative.

Acidi hialuronik rrit elasticitetin dhe hidratimin e lëkurës, si dhe jep një kontribut të rëndësishëm për mbrojtjen e organizmit nga agjentët patogjenë si viruset dhe bakteret.

Kondroitina lubrifikon dhe mbështet artikulacionet dhe nuk lejon që kocka të shpërbëhet.

MSM është burim natyror i sulfurit organik, që gjithashtu është shumë i rëndësishëm për indin kërcor.

Nuk përmban SHEQER, kripë dhe niseshte.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Mënyren e përdorimit e gjeni në Paketim.

Indikatorët

  • Luan rolin kryesor në procesin e regjenerimit të dëmtimeve te lëkurës
  • Mbronë dhe ushqen nyjet
  • Për sportistët për mbrojtjen e nyjeve nga dëmtimet dhe për shërim më të shpejtë të lëndimeve

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0