045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Glizigen Gel 250 ml me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Glizigen Gel 250 ml 250 Mililitra

13.39 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Gel
ProdhuesiCatalysis
Sasia
1

Rreth Glizigen Gel 250 ml

Glizigen është dizajnuar posaçërisht për kujdesin dhe higjienën personale të grave, sipas karakteristikave të tyre fiziologjike. Acidi glycyrrhizic aktivizuar ushtron një veprim kompleks higjienik si acid laktik ndihmon në ruajtjen e pH natyrore të zonave intime.
Mirëmban pH-n fiziologjike të zonave intime, pastron natyrshëm lëkurën dhe mban mikroflora natyrale të mukozave të organeve seksuale. Ndihmon ne acarim dhe skuqje të shkaktuar nga depilimi, etj. Ofron një ndjenjë të pastërtisë dhe freski gjatë gjithë ditës.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Drejtimet: Zbato një sasi të vogël në zonat intime dhe lani butësisht. 
Shpëlajeni me ujë. 
Mund të përdoret sa herë që është e nevojshme

Indikatorët

  • Kujdesje higjienike për pjesët intime të trupit
  • Parandalon dhe mbron nga infeksionet virusale, bakteriale dhe kërpudhat
  • Si higjienë e rregullt intime

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0