045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Gavez Gel 250ml me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Gavez Gel 250ml 250 Mililitra

4.99 3.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Gel
ProdhuesiMaxivita
Sasia
1

Rreth Gavez Gel 250ml

Xhel Gavez Gel zbut dhimbjen në kockë dhe lehtëson inflamimin e
Venave. Përdoret në qarkullim të dobët, lëndime sportive, shtrëngime, ënjtje.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Zbatoje 3-4 xhel në ditë në një zonë të dhimbshme dhe butësisht masazhojeni vendin e lënduar.

Indikatorët

  • Antiinflamator
  • forcon muret e kapilarëve dhe venave
  • ka efekt pozitiv në tonin enëve të gjakut
  • Ka një efekt mbrojtës në enët e gjakut
  • të muskujve dhe të nyjeve pas lëndimit

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0