045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Full Spectrum Curcumin 30 SoftGel me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Full Spectrum Curcumin 30 SoftGel 1x30 Copa

35.59 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiSolgar
Sasia
1

Rreth Full Spectrum Curcumin 30 SoftGel

Një nga sfidat me Curcumin … ka një kufi se sa trupi juaj mund të thithë dhe të përdorë në të vërtetë. Nëse thithja rritet, nivelet më të larta të kurkuminit aktiv mund të lëshohen në rrugë të shumëfishta për të mbështetur shëndetin e përbashkët, të trurit dhe të imunitetit.

Ka efekt pozitiv në tru pasi që bënë ripërtritjen e qelizave të trurit, efektet  anti inflamatore ndihmojnë nyjet duke parandaluar  artritet e ndryshme. Poashtu ka efekt pozitiv ne sistemin e tretjes, sistemin Kardiovaskular që parandalon formimin e pllakëzave në enët e gjakut. Dhe studimet e fundit kanë treguar  që Curcum parandalon llojet e kancereve të ndryshme duke e stimuluar sistemin Imunitar.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Nëse jeni shtatzënë, ose duke marrë medikamente ju lutemi konsultohuni me mjekun tuaj shëndetësor para se të merrni këtë produkt.
Mënyren e përdorimit e gjeni në Paketimin e produktit.

Indikatorët

  • Forcon sistemin imunitar
  • Ndihmon në funksionimin e shëndetshëm nervor
  • Ndihmon në mbështetjen e funksioneve të shëndosha të trurit dhe kardiovaskulare
  • Parandalon ndryshimet qelizore të cilat mund të qojnë në shfaqjen e kancerit
  • Për funksionimin normal të nervave

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0