045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Ester Vitamin C 1000mg me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Ester Vitamin C 1000mg 30 Copa

19.99 17.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiSolgar
Sasia
1

Rreth Ester Vitamin C 1000mg

Ester-C® Plus është formuluar ekskluzivisht nga Solgar® dhe
siguron një patentë, vitaminë C neutral (jo acid) që është e butë në stomak.
Metabolitë e vitaminës C në Ester-C® ndikojnë pozitivisht në mbajtjen e
vitaminës C në qeliza, duke siguruar përfitime shtesë. Një proces i veçantë
prodhimi përdoret për të formuar një kompleks unik kalciumi askorbate
metaboliti. Ky kompleks i mirëmbajtur jep mbështetje të dobishme antioksidante
dhe të sistemit imunitar dhe përfshin bioflavonoide natyrore dhe kokrra të kuqe
acerola së bashku me trëndafilët e frutave. *

 

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Nëse jeni shtatzënë, infermierë, ose keni
ndonjë gjendje jo te mire mjekësore, ju lutemi konsultohuni me mjekun tuaj shëndetësor
para se të merrni ndonjë shtesë dietike. Ndërprisni përdorimin dhe konsultohuni
me mjekun tuaj nëse keni ndonjë reaksion negativ. Mbajeni larg fëmijëve.
Ruajeni në temperaturë dhome.

 

Te Merret 1 Tablet ne dite

Indikatorët

  • Aktivitet antioksidues
  • Forcon sistemin imunitar

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0