045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni EsenBak Probiotik me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

EsenBak Probiotik 1x10 Copa

4.29 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiEsensa
Sasia
1

Rreth EsenBak Probiotik

EsenBak Probiotik  forcë dhe kombinim i shtameve probiotike që sigurojnë kolonizim optimal të traktit të tretjes dhe mbrojtje kundër baktereve të dëmshme, patogjene. Llojet probiotike të liofilizuara që përmbahen në EsenBak Probiotik janë rezistente ndaj acidit stomak dhe tregojnë efektin e tyre pozitiv duke rreshtuar zorrët.

Përbërësit
Synbalance La 200b (L.acidophilus)
Synbalance Lp 500b (L.plantarum)
Synbalance Blg 100b (B.longum)
Synbalance Lrh 300b (L.ramnosus)
Synbalance Bb 300b (B.breve)
Inulin

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Përveç shkatërrimit të baktereve të mira në zorrët, antibiotikët ndikojnë në zhvillimin e baktereve patogjene.

Prandaj, aplikimi i probiotikëve është i domosdoshëm.

Përdorimi: Të rriturit dhe fëmijët mbi moshën 3vjeç vetëm 1 kapsulë në ditë.

Produkti mund të merret pa ushqim (nuk ka ndërveprime me ushqimin).

Indikatorët

  • Antibakterial
  • Lufton inflamacionin
  • Ndihmon në ruajtjen e një flore të shëndetshme të zorrëve
  • Përmirëson përgjigjen imune

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0