045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Doliva Vitalfrisch Q10 Krem E Ditës Për Fytyrë 50 Mililitra

11.99 €

Kategoria
ProdhuesiPharmatheiss
Sasia
1

Rreth Doliva Vitalfrisch Q10 Krem E Ditës Për Fytyrë

Doliva Vitalfrisch Q10 Krem E Ditës Për Fytyrë

Lëkura ime është thesari më i bukur!
Veprim i trefishtë kundër rrudhave!
Përmbanë: vaj ulliri ekstra të pastër, ekstrakt nga gjethe të ullirit dhe koenzim Q10.
E testuar dermatologjikisht.
Produkt Gjerman.

Indikatorët

  • E bën lëkurën më të butë, më të tonifikuar dhe më të hidratuar
  • Eliminon në mënyrë efektive të gjitha rrudhat
  • Reduktimi i rrudhave dhe eliminimi i shenjave të para të plakjes

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0