045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Digeston 60 Tableta me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Digeston 60 Tableta 1x60 Copa

13.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Tableta
ProdhuesiHealthAid Ltd UK
Sasia
1

Rreth Digeston 60 Tableta

HealthAid Digeston është një përzierje unike e enzimeve të tretjes vegjetale, të kombinuara me ekstrakte të frutave si ananasi dhe papaja, të cilat janë të njohura për enzimat e tyre të tretjes natyrore dhe funksionimin e tyre në shbërbërjen e ushqimit. 
Formula rritet me një përzierje më të lartë prej 600 milionë llojeve të mundshme bakteriale të Lactobacillus dhe Bifidobacterium për të ndihmuar në rimëkëmbjen e baktereve të mira të trupit. 
E fundit por jo më pak e rendesishme,  formulimi përmban klorid në formën e klorurit të kalciumit e cila kontribon në tretje të shëndetshme. 
Permban Pepsin, Betain, Amylase, Pancreatin, Bromelain, Papaya
Perdoret per : Të sëmurët me dispepsi kronike.
Njerëzit që në ushqime të caktuara hasin vështirësi për tu tretur.
Të moshuarit që kanë nivele të ulura të HCI.
Njerëzit që ndihen të fryer ose ndjejnë parehati pas ngrënies.
Nuk përmban maja, grurë, qumësht, ngjyra artificiale & konservues
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjec, një tabletë në ditë me ushqim, mund të rritet në dy tableta nëse kërkohet.
Mos e tejkaloni marrjen e rekomanduar ditore përvec nëse këshillohet nga një person I kualifikuar.

Indikatorët

  • Antibakterial
  • Mundëson tretje të mirë
  • Qetëson lukthin dhe relakson muskujt e sistemit tretës

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0