045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Dhuratë Bourjois 3 1 Copa

14.99 11.99 €

Kategoria
ProdhuesiBourjois
Sasia
1

Rreth Dhuratë Bourjois 3

Liner Clubbing Absolute Black Ck
Bourjois Eye Shadow Ambre a Paupieres 92
Bourjois Contour Lip penc 003-Alerte R

Indikatorët

  • Hijëzim për sy
  • Laps-Make up
  • Liner për Sy

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0