045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Dhuratë Bourjois 1 1 Copa

18.99 €

Kategoria
ProdhuesiBourjois
Sasia
1

Rreth Dhuratë Bourjois 1

Dhurate Bourjois 1
Air Mat 02 Natyral
Liner slim
Mascar Volum 01

Indikatorët

  • Liner për Sy
  • Mascara për Volum
  • Pudër për Make Up

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0