045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Cysturo C me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Cysturo C 400 Miligram

8.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Tableta
ProdhuesiAMSAL
Sasia
1

Rreth Cysturo C

Përbërësit: 1 tabletë

 Përmban:

Ekstrakt i tharë i boronicës së kuqe 250mg,

Vitamin C 50mg.

Boronica e kuqe (brusnica) është uroantiseptik natyral, pengon ngjitjen e bakterieve në murin e fshikëzës së urinës, brusnica lidhet me E. Coli duke parandaluar ngjitjen ne murin e fshikëzës së urinës, ndikon edhe kundër shkaktarëve të tjerë si S. Aureus, K. Pneumoniaq, P. Aeruginosa, P. Mirabilis.

Aktiviteti diuretik  ndikon edhe në thyrjen e gurëve urinar. 

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Doza e rekomanduar ditore 1 tabletë në ditë. 

Indikatorët

  • Infeksionet e fshikëzës së urinës - Cistite
  • Infeksionet e prostatës - Prostatite
  • Infeksionet e uretrës - Uretrite

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0