045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Cordyceps me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Cordyceps 60 Copa

14.79 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiTerezia
Sasia
1

Rreth Cordyceps

Edhe njerëzit aktivë duhet të “mbushin” energjinë e tyre, në mënyrë që ato të jenë më aktive. Atletët, aktorët, mësuesit, menaxherët, si dhe të tjerët duhet të jenë vazhdimisht aktivë dhe duhet të kenë energji të mjaftueshme për punën e tyre. Kohët e fundit, vëmendje e madhe i është kushtuar substancave natyrore që ndihmojnë në menaxhimin e stresit në mënyrë të natyrshme. Këto substanca quhen adaptogens dhe substanca të shumta efektive, të cilat janë të përfshira në bimë, i përkasin atyre. Përshtaten me kushtet jo-standarde në të cilat njerëzit e gjejnë veten kur jane në situata të ndryshme stresuese.
Kjo është arsyeja pse ne kemi krijuar një produkt që shkon me emrin Cordyceps Active. Komponenti kryesor i këtyre kapsulave është kërpudha ekzotike Cordyceps sinensis, alias kërpudha vemje, e cila mund të gjendet në rajonet malore të Kinës, Tibetit dhe Nepalit.
Cordyceps është një kërpudhë e çmuar e cila është në shtëpi në rajonet malore të Kinës, Tibetit dhe Nepalit. Ndër komponentët e tjerë të Cordyceps Active takon Rhodiola rosea e cila siguron trupin me energji dhe durim gjatë shfaqjeve sportive. Barishte shumëvjeçare me shumëllojshmëri të quajtur rrënjë Maral rrit përshtatshmërinë e organizmit në situata ekstreme dhe stresuese, stimulon funksionet mendore dhe energjizon trupin. Dhe sot, Reishi, një kërpudhë shumë e njohur në vendin tonë, që kontribuon në imunitetin natyror të organizmit dhe në mbajtjen e funksioneve të shëndetshme të qarkullimit të gjakut, plotëson katër substancat e përshtatshme për të gjithë atletët dhe personat aktivë.
Cordyceps sinensis (pistoletë Yartsa, kërpudha vemje)
përmban beta glukane, fibra dhe substanca të tjera bio-aktive
1 kapsulë përmban 320 mg të përzierjes aktive CORDYCEPS [pluhur i thatë i spektrit të tërë kërpudhave të armëve Yartsa (Cordyceps sinensis) 200 mg, ekstrakt nga Rhodiola rosea 50 mg, pluhur nga tërë kërpudha lyofilizuar kërpudha lingzhi / reishi (Ganoderma lucidum ) 50 mg, ekstrakt nga rrënja Maral (Rhaponticum carthamoides) 20 mg] me 75 mg β glukane.
Shell kapsulë: xhelatinë.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 15 vjeç, gratë shtatzëna dhe Persona ne Moshe
Mbajeni larg fëmijëve.
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.
Kjo nuk është zëvendësim për një dietë të ekuilibruar dhe të shëndetshme dhe mënyrë jetese.
Mbajeni në një vend të thatë nën 25 ° C.
Konsumoni kapsulën menjëherë pas heqjes së saj nga paketa e blisterit.
Mos e përdorni në pacientët me një mbindjeshmëri të njohur për ndonjë nga përbërësit e produktit.
I pershtatshem per celiacs.
1 kapsulë dy herë në ditë para ushqimit.
Kapsulat gëlltiten tërësisht me uje.
Mund të përdoret për një kohë të gjatë, sipas nevojës.

Indikatorët

  • Forcon sistemin imunitar
  • Ofron forcë dhe energji për trupin e njeriut
  • Për atletët profesionistë në mënyrë që të përmirësojnë kapacitetin e tyre fizik
  • Rritë rezistencën ndaj stresit dhe lodhje fizike

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0