045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Cicatrix 30 ml me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Cicatrix 30 ml 30 Mililitra

37.09 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Krem
ProdhuesiCatalysis
Sasia
1

Rreth Cicatrix 30 ml

CICATRIX është specifike për një bazë, krem me ​​përbërës natyralë që redukton shenja të dukshme të lekures. Komponentët aktivë janë CICATRIX Centella asiatica dhe Pinus sylvestris. Produkti ynë i ri që eliminon plagët dhe shenjat në lëkurë. 
CICATRIX është thelbësore për lëkurën që është dëmtuar kimikisht, termike, mekanike, lëndimet ose ngrirjen e ftohtë, si dhe dëmtimet dhe post-traumatik dhe postoperativ. CICATRIX redukton plagët hypertrophic, plagët e fundit dhe të vjetër, djegiet dhe shenjat, shenjat e shtrirjes dhe keloids. CICATRIX promovon, mbron dhe përshpejton shërimin e plagëve. Epitelialización lehtëson lëkurën e duhur dhe kontribuon në rindërtimin e saj. Përbërësit aktivë të CICATRIX-Centella asiatica dhe Pinus sylvestris, i nënshtrohen një procesi të veçantë të aktivizimit molekular. Kjo e bën CICATRIX efektivitetin maksimal të një produkti që stimulon fibroblastet, prodhimin e kolagjenit (llojet e kolagjenit I dhe III), rregullon homeostasis epidermale dhe modulon inflamacionin kronik në indin e mbresë. CICATRIX inkurajon dhe rrit prodhimin e kolagjenit, i cili përshpejton shërimin e plagës. 
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Perdoreni 2-3 here në ditë  me masazh të përshtatshëm, gjatë një periudhe prej 4 javësh dhe 4 muajsh:  Llojet e Plages: Kirurgjia (dhëmbëza): 3 javë. Aksidentet (dhëmbëza): 3 javë, djegie: 3 javë, Akne (shenja): 6 javë, Striations: 6 javë, plagët e vjetra: 1-3 muaj.
 Rezultatet spektakolare në 3 javë! 
UDHËZIMET PËR PËRDORIM: Pastroni dhe thani zonën e prekur. Aplikoni CICATRIX dhe fshij zonën e prekur duke ndjekur udhëzimet e Produktit.

Indikatorët

  • Hap poret e bllokuara; nxit rigjenerimin e shpejtë të lëkurës pas plagëve të shëruara
  • Irritime të vogla të lëkurës
  • Në plagët sipërfaqësore (prerje, gërvishtje, djegie)
  • shenjat dhe njollat në fytyrë

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0