045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Calm Tu Night 30Kapsula me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Calm Tu Night 30Kapsula 1x30 Copa

11.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiVitae
Sasia
1

Rreth Calm Tu Night 30Kapsula

Për shumë njerëz është shumë e zakonshme të vuajnë nga çrregullimet e gjumit, të cilat shpesh prodhohen nga stresi i tepërt për shkak të një ritmi të shpejtë të jetës ose në situata specifike.
Gjumi dhe cilësia e pushimit janë themelore për shëndetin, pasi gjendja juaj e mendjes, kujtesës dhe energjisë mund të ndikohet, duke gjeneruar një ndjesi konstante të lodhjes dhe mungesës së energjisë.
CalmTu Night ndihmon të nxisë fjetjen dhe të gjenerojë relaksim optimal në sajë të përmbajtjes së tij në Melissa, si dhe reduktimin e kohës së nevojshme për të fjetur për shkak të përmbajtjes së saj në Melatonin.
Melatonina është një hormon i pranishëm natyrshëm në trupin tonë, i cili rregullon ciklin e zgjimit të gjumit dhe induksionin e gjumit. Ndihmon në zvogëlimin e kohës së nevojshme për të fjetur dhe sigurimin e cilësisë për të fjetur, për të arritur një gjendje ekuilibër dhe harmoni. Bazohet në ekstrakte bimore të Valerian, Passionflower dhe Poppy Kaliforni. Përveç kësaj përmban Melatonin, Melisa dhe Magnezium.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Përdoreni një Kapsul gjysëm ore para Gjumit.

Indikatorët

  • Ndihmon në funksionimin e shëndetshëm nervor
  • Ndihmon për gjumë të rehatshëm
  • Ndikon në qetësim nervor
  • redukton stresin dhe lehtëson ankthin
  • Tek pagjumësia

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0