045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Dormirex Children 120 ml me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Dormirex Children 120 ml 120 Mililitra

8.89 7.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Shurup
ProdhuesiAl Pharma
Sasia
1

Rreth Dormirex Children 120 ml

Dormirex children 120ml Rekomandohet kundër lodhjes së fëmijëve, Kontribon në funksione psikologjike normale, Rregullon aktivitetin e hormoneve, dhe forcon imunitetin.Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, …Dormirex përdoret për të ndihmuar në kontrollin e ankthit  të shkaktuar nga kushtet dentare, nervore dhe emocionale. Gjithashtu mund të përdoret për të ndihmuar në kontrollimin e ankthit dhe për të prodhuar gjumin para dhe pas operacionit. Ky medikament përdoret gjithashtu për të lehtësuar simptomat e një reaksioni alergjik (p.sh. koshere, lëkurë kruarjeje) të shkaktuar nga astma dhe urtikaria kronike.
Dormirex është shtesë Ushqimore. Tundeni shishen para përdorimit. Ruajeni në temp 15-25C, dhe në nivel të lagështisë, në vend të errët larg nga drita. 
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Rekomandohet të konsumohet 5 ml në ditë.

Indikatorët

  • Forcon sistemin imunitar
  • Largon lodhjen dhe plogështinë
  • Ndihmon për gjumë të rehatshëm
  • Ndihmon shëndetin e përgjithshëm dhe balancimin e hormoneve

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0