045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Calm Tu 30Kapsula me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Calm Tu 30Kapsula 1x30 Copa

8.69 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiVitae
Sasia
1

Rreth Calm Tu 30Kapsula

Calm Tu ndihmon në: Uljen e ankthit, Uljen e stresit, Tachicardia, Menaxhimin e menopauzes, Kualitetin e gjumit, etj

Shtesë Ushqimore me bazë të Valeriana, Passiflora, California Poppy,

Calm Tu është produkti I vetëm në treg me këtë përbërje.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Nëse jeni duke përdorë sedativ, nuk duhet ta përdorni pasi që mund ta ushqen efektin e tyre.

Calm Tu 30 Kapsula , është shtesë ushqimore. Nuk I zëvendëson shujtat e rregullta. Mbajeni në temperaturë të dhomës dhe larg kontaktit me fëmijë.

Nëse jeni shtatzëne apo keni ndonjë çrregullim shëndetësor, konsultohuni me mjekun para fillimit të perdorimit.

Rekomandohet të konsumohet deri në 3 herë në ditë nga 1 kapsulë. Të përdoret para shujtave. Për efekt më të mirë Pa limit kohor.

Indikatorët

  • Ndihmon për gjumë të rehatshëm
  • Ndikon në qetësim nervor
  • redukton stresin dhe lehtëson ankthin
  • Tek pagjumësia
  • Tek Tachicardia

Kundërindikatorët

  • Ndërvepronë me Benzodiazepina të tilla si Alprazolam (Xanax) dhe Diazepam (Valium)

Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0