045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Calcium, Magnesium & Vitamin D3 90 tableta me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Calcium, Magnesium & Vitamin D3 90 tableta 1x90 Copa

18.89 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Tableta
ProdhuesiNatures aid
Sasia
1

Rreth Calcium, Magnesium & Vitamin D3 90 tableta

Kalciumi dhe vitamina D ndihmojnë në zvogëlimin e humbjes së mineralit të eshtrave në gratë pas menopauzës. Dendësia minerale e kockave të ulëta është një faktor rreziku për frakturat e kockave osteoporotike. Kalciumi dhe Vitamina D gjithashtu kontribuojnë në ruajtjen e eshtrave dhe dhëmbëve normalë. Vitamina D ndihmon në thithjen normale dhe shfrytëzimin e kalciumit. Magnezi gjithashtu ndihmon në ruajtjen e kockave normale dhe dhëmbëve, kontribuon në funksionin normal të muskujve dhe në uljen e lodhjes.
Vetëm 2 tableta në ditë do të ofrojnë AZHR-në e të gjithë këtyre ushqyesve të rëndësishëm.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Merrni 2 tableta në ditë me ushqim.

Indikatorët

  • Ndihmon në ruajtjen e eshtrave dhe dhëmbëve

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0