045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Calcium Citrate me vitaminë D3 me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Calcium Citrate me vitaminë D3 60 Copa

17.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Tableta
ProdhuesiSolgar
Sasia
1

Rreth Calcium Citrate me vitaminë D3

Kalciumi është një mineral thelbësor që nevojitet çdo ditë për shëndetin e duhur. * 99% e kalciumit të trupit mund të gjendet në kocka dhe dhëmbë. Ky mineral siguron blloqet e ndërtimit që ndihmojnë në mbajtjen e kockave dhe dhëmbëve të fortë dhe të shëndetshëm.
 * Përveç kësaj, kalciumi ndihmon për të mbështetur shëndetin e sistemeve të tjera në trup, përfshirë sistemin muskulor dhe nervor. * Kjo formulë përmban Vitaminë D3 për të promovuar thithjen e kalciumit
Kalciumi i duhur dhe Vitamina D si pjesë e një diete të shëndetshme, së bashku me aktivitetin fizik, mund të zvogëlojnë rrezikun e osteoporozës në jetën e mëvonshme.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Indikatorët

  • Efekt pozitiv në ngurtësinë dhe tensionin e muskujve, nyjeve dhe eshtrave
  • Konsiderohet si e rëndësishme për luftimin e simptomave të osteoporozës

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0