045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Buco Vitae sprej me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Buco Vitae sprej 15 Mililitra

11.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Sprej
ProdhuesiVitae
Sasia
1

Rreth Buco Vitae sprej

Buco Vitae me bazë të Acidit Hyaluronik, Sea Buckthorn, Omega 7.

Ndihmon në: Trajtimin e ulçerave dhe afteve të gojës, Abrazionin nga protezat, Stomatisin ulçeroz, Plagët e vogla (kafshimet, shtypjet, grryerjet), etj.

Vepron që nga dita e parë
Përdoret nga mosha 0+
Shije e këndshme.

Efekt sinergjik I Acidit Hyaluronik dhe vajit të Sea Buckthorn (Omega 7).

 

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Nëse jeni shtatzëne apo keni ndonjë çrregullim shëndetësor, konsultohuni me mjekun para fillimit të perdorimit.

Mbajeni në temperaturë të dhomës dhe larg kontaktit me fëmijë.

Rekomandohet të përdoret 3-4 herë në ditë nga 2 spërkatje. Për efekt më të mirë të përdoret 1 deri në 2 javë.

Indikatorët

  • Abrazionet e dhimbshme orale
  • Dëmtimet e epitelit të mukozës së gojës të shkaktuara nga protezat dhe pajisjet ortodontike
  • Në rastet e afteve dhe mullenjës -Infeksionet fungale

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0