045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Bourjois Khol & Contourn 007 1 Copa

4.59 €

Kategoria
ProdhuesiBourjois
Sasia
1

Rreth Bourjois Khol & Contourn 007

BOURJOIS
KHOL & CONTOUR 007-PRUNISSI
Laps Bourjois Khol & Contour syri
Jepni përkufizim të përsosur duke përdorur Bourjois ‘Khol & Contour 
 Do të zgjasë gjithë natën!
Të pasuruar me pigmente të pasura, ajo jep një rezultat të fortë nga goditja e parë.
Formula e butë dhe e përzier është e lehtë për t’u aplikuar dhe përmban dylli natyral dhe vitamina E.

Indikatorët

  • Laps-Make up

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0