045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Blue Cap Shampoo 150 ML 150 Mililitra

14.59 €

Kategoria
ProdhuesiCatalysis
Sasia
1

Rreth Blue Cap Shampoo 150 ML

Per kujdesin e kokës të prirur për zbokth, seborrhea të thatë ose seborrhea vajore. Në rastin e zbokthit, zvogëlon kruajtje. Normalizon aktivitetin e qelizave të kokës dhe ka një ndikim pozitiv në rritjen e flokëve. Tregohet si një plotësues për Blue Cap Lotion.
 Për seborrhea të thatë, rekomandohet që përdorimi të përzihet duke aplikuar locion dhe shampon.
 Për seborrhea me vaj, thjesht shampooing.
• Përbërësit: Aqua. Natrium laureth sulfate. Betaine kokamidopropil. Propylene glycol propylene glycol-peg 55 oleate. Glycol stereate-cocamide mea-SLS. Pyrithione zinku (1%). Alkooli. Klorid sodium. Copolyol Dimethicone. Mente. Tocopherol. EDTA disodium. Parfum. Alkool Cinnamyl. Isoeugenol. Benzil salicilate. Kumarin. Genariol. Butilfenil metilpropional. Linalool. Benzil benzoat. Citronellol. Hexyl cinnamal. Lonon metil alfa.
• Udhëzime: Shkundni mirë para se të përdorni. Flokët e lagur. Aplikoni një sasi të vogël dhe masazhoni kokën. Lëreni produktin për 5 minuta. Shpëlarje tërësisht dhe përsërisni aplikimin. Përdorni të paktën 2-3 herë në javë gjatë dy javëve të para.

Indikatorët

  • Në ekzemë dhe kruajtje
  • Optimizon potencialin e rritjes së flokëve

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0