045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Bioblas Shampon ANTI SEBUM 400 Mililitra

6.29 €

Kategoria
ProdhuesiBioblas
Sasia
1

Rreth Bioblas Shampon ANTI SEBUM

Për flokë të holluar për shkak të stresit- ANTI SEBUM.

Rënia e flokëve është një prej problemeve më i shpeshtë te meshkujt dhe fmnat që perjetojnë stres. Rreth 80% e rriturve ndikohen nga rënia e flokëve të pakten një herë gjatë jetës.

Rënie e flokëve emërohet gjendja kur një përson humb më shumë se 100 fije të flokëve në ditë.

Bioblas Anti-sebum ofron zgjidhje në mënyrë natyrale më përbërësit aktivë me përmbajtje tërësisht bimore
Në studimet klinike është vërtetuar se ndale rënien e flokëve në rreth 90% të përdoruesve.
Ndihmon në daljen e flokëve të rinjë në rreth 80% të përdoruesve.
Nuk ka ndonjë efekt anësorë!

Ke rënie të flokëve? Nuk ka kohë për të humbur!

Indikatorët

  • Optimizon potencialin e rritjes së flokëve
  • Rënja e flokëve

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0