045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Bioblas shampon SPEED& LONG 2in1 400 Mililitra

6.19 €

Kategoria
ProdhuesiBioblas
Sasia
1

Rreth Bioblas shampon SPEED& LONG 2in1

Biobas Shampoo + Conditioner  2in1 Speed & Long
Për flokë që rriten ngadalë Biobas Speed and Long 2in1  përmban fitosterole të cilat kanë veprim të fuqishëm antioksidant dhe inicojnë rritjen më të shpejtë të flokëve. Vitaminat dhe mineralet që permban ky shampon i ushqejnë dhe forcojnë flokët dhe rrënjët e tyre.

Indikatorët

  • Optimizon potencialin e rritjes së flokëve

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0