045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Betaimune me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Betaimune 1x30 Copa

16.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiHealthAid Ltd UK
Sasia
1

Rreth Betaimune

Betaimune kapsulat përmbajnë një kombinim unik  të vitaminave, mineraleve dhe antioksidantëve të fuqishëm si frutat e malit, ekstrakti i lëvores së pishave, karotenoide të përziera dhe përbërës të tjerë, që së bashku luajnë rol kyç në mbrojtjen e trupit nga radikalet e lira që mund të shkaktojnë dëmtime të qëlizave dhe indeve si dhe të sigurojnë një sistem të fortë imunitar.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Kapsulat Betaimune rekomandohet të përdoren nga të rriturit dhe fëmijët nga mosha 12 vjet nga dy kapsula në ditë me ushqim.

Indikatorët

  • Aktivitet antioksidues
  • Mbulon mungesën e vitaminave
  • Ngadalsimin e plakjes

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0