045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni B15 Memory me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

B15 Memory 60 Copa

15.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiTerezia
Sasia
1

Rreth B15 Memory

 B15 Memory është një përzierje unike që përmban kërpudha të shëndetshme dhe bimët për të përmirësuar kujtesën, përqendrimin dhe funksionin njohës. Ai është i përshtatshëm për rimëkëmbjen pas anestezi dhe për të gjitha kërkesat e tjera të larta psikologjike (i studentëve, menaxherët, të moshuarit).
koral gjemba është kërpudhat shumë e rrallë e pasur me polysaccharides dhe polipeptide të fibra të lartë, shafran i Indisë nxit funksionin nervore, nxit përqendrimin dhe kujtesën, aftësinë e të mësuarit, ndihmon të mbajë një njohje të mirë. Rhodiola Rosea ka një efekt pozitiv në lodhje dhe dhimbje koke të shkaktuar nga stresi, ajo ndihmon stimulojnë perceptimin dhe përmirëson gjendjen e mendjes. Ginkgo biloba kontribuon  dhe ndihmon në ruajtjen e kujtesës, e cila bie me moshën.
përbërje
Formulimi permban 300 mg të kujtesës B15 (pluhur të thata kerpudha Kingsnake i ashpër 100 mg pluhur shafran 70mg ekstrakt BAKOP drobnolisté 50 mg, ekstrakt të Rhodiola Rosea 40 mg Ekstrakt i Ginkgo biloba 20 mg, të thata maja birrë me pangaminové acid në formë natyrore 20 mg).
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Jo i përshtatshëm për fëmijët gratë shtatzëna dhe adoleshentët nën 15 vjeq.
Dozimit dhe Metoda e përdorimit
Merrni 1 kapsulë 2 herë në ditë para ushqimit.
Ajo mund të merret në afat të gjatë.

Indikatorët

  • Forcon koncentrimin, motivimin dhe kujtesën
  • Mbështetjen e funksioneve kognitive
  • Ndihmon në përballimin e ndjenjës së lodhjes (plogështisë), stresit
  • Për përqendrim dhe vëmendje

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0