045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni B-complex 50mg Dhe Vitaminë C me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

B-complex 50mg Dhe Vitaminë C 1x30 Copa

15.09 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Tableta
ProdhuesiNatures aid
Sasia
1

Rreth B-complex 50mg Dhe Vitaminë C

Keni nevoj të shtoni pesh ? 

Mjafton të përdorni Vitamin B Komplex me Vitamin C.

Krahas dozave ditore optimale të vitaminave B1, B3, B5, B6 dhe B12, kykombinim ka sasi të konsiderushme të vitaminës C. Nevoja për  marrje të vitaminës C në disa gjendje të organizmit është e rritur dhe mungesa e tij mund të rezultoj me një gamë të çrregullimeve dhe imunitet të dobët.

-Përdoret për Shtim në PESHË

-Përdoret Pas Operimit

-Ushqyrjes së pamjaftueshme 

-Largon problemet e Lekurës

-Munges së Oreksit për Ushqim

-Redukton Lodhjen

-Përdoret gjatë shtatzanisë

-Rregullon sisitemin nervorë

Ky kombinim gjithashtu ndikon pozitivisht në lëkurë dhe flokë, si dhe në pasojat e konsumimit të tepruar të alkoolit.

Perdoret per te gjitha moshat

100% Bio dhe nuk ka kunderindikacione apo efekte anësore.

Pa sheqer, pa gluten dhe pa ngjyrues artificial.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Merren 1 deri 2 Tableta ne Dite

Indikatorët

  • Forcon sistemin imunitar
  • Ndihmon në kontrollimin e peshës-obezitetit
  • Pamjaftushmëria e vitaminave të grupit B
  • Përmirëson përgjigjen imune

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0